Biuro Obsługi Klienta

tel.+48 530 267 115  mail.lublin@centrumopieki24.eu Opika24.pl - Центр опіки 24 в Любліні

Aktualności MANUS Centrum Opieki 24

Dofinansowanie kosztów opieki nad seniorem z  MOPR

Dofinansowanie kosztów opieki nad seniorem z MOPR

Oferujemy Państwu pomoc w staraniu się o dofinansowanie opieki nad seniorem w domu z funduszu Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności dotyczących dofinansowania kosztów opieki domowej nad seniorem w domu. Nasi pracownicy pomogą w wypełnieniu wniosku oraz pomogą w analizie możliwości z uwzględnieniem Państwa sytuacji i potrzeb.

 

więcej
Profesjonalna opieka pielęgniarska

Profesjonalna opieka pielęgniarska

Zdajemy sobie sprawę, że mogą Państwo potrzebować profesjonalnej opieki dla swoich bliskich po opuszczeniu szpitala, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi pielęgniarskie świadczone przez zespół profesjonalnych pielęgniarek, które zrobią zastrzyki, podlączą kroplówki, założą cewnik poradzą jak w konkretnym przypadku umiejętnie dostosować zakres opieki i czynności podejmowane przez opiekunkę do konkretnych potrzeb pacjenta.

więcej

Wiemy, jak ważne jest prawidłowe odżywianie

Wiemy, jak ważne jest prawidłowe odżywianie, szczególnie kiedy przyjmujemy na stałe bardzo dużo leków nasz organizm powinien być wzmacniany odpowiednim odżywianiem. Czasem jednak stan zdrowia nie pozwala na samodzielne gotowanie domowych obiadów do jakich przywykliśmy dlatego oferujemy  Państwu  dietetyczne  obiady  przywożone do domu pacjenta.

więcej
© MANUS Centrum Opieki 24 - All Rights ReservedPolityka prywatności