Biuro obsługi klienta

tel. +48 530 267 115  mail. lublin@centrumopieki24.eu
 

tel. +48 533 996 682  mail. biuro@centrumopieki24.eu

Dietetyczny catering dla seniora

Wiemy, jak ważne jest prawidłowe odżywianie, szczególnie kiedy przyjmujemy na stałe bardzo dużo leków nasz organizm powinien być wzmacniany odpowiednim odżywianiem. Czasem jednak stan zdrowia nie pozwala na samodzielne gotowanie domowych obiadów do jakich przywykliśmy, dlatego też oferujemy Państwu dodatkową usługę w postaci dietetycznych domowych posiłków przywożonych do podopiecznego, gotowych od razu do zjedzenia. Dostosujemy się do Państwa preferencji smakowych, zachowując także wymogi zalecone przez lekarza rodzinnego (dieta cukrzycowa, lekkostrawna, wątrobowa itp.) Menu dla pacjentów, który wymagają indywidualnego podejścia ze względu na wiele dolegliwości oraz przyjmowane leki, jest ustalane wspólnie z dietetykiem.

Cena dwudaniowego obiadu zaczyna się od 22,00 netto/ dziennie i zależy od wybranego przez Państwa pakietu abonamentowego. Oferujemy  abonamenty: miesięczne i kwartalne.

Obiady są dostarczane standardowo w godzinach od 12,00 do 15,00 (poniedziałek - piątek), ale w sytuacjach indywidualnych dostosujemy się do Państwa potrzeb w tym zakresie.  Dla stałych klientów przewidujemy rabaty, a w przypadku stałej obsługi możliwość doboru indywidualnego menu zgodnego z Państwa preferencjami.

Sprawdź nas i przekonaj się, że nasza oferta jest wyjątkowo smaczna i tania.

 

 

© MANUS Centrum Opieki 24 - All Rights ReservedPolityka prywatności