Biuro Obsługi Klienta

tel.+48 530 267 115  mail.lublin@centrumopieki24.eu Opika24.pl - Центр опіки 24 в Любліні

Polityka prywatności

Informacja na temat przetwarzania danych osobowych w ramach podpisanych umów z MANUS Centrum Opieki 24 Katarzyna Wolf

Drodzy Klienci,

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, które udostępniacie Państwo podpisując umowę o świadczenie usługi opieki, przekazujemy poniżej kilka informacji. Prosimy uprzejmie o zapoznanie się z nimi.

  1. Danymi osobowymi Klienów firmy MANUS Centrum Opieki 24 Katarzyna Wolf administruje Pani Katarzyna Wolf.
  2. Przetwarzanie dotyczy informacji udostępnianych przez Użytkowników w trakcie podpisywania umowy o świadczenie usług opiekuńczych oraz wypełnianiu poszczególnych formularzy i obejmuje dane niezbędne do korzystania przez Państwa z usług, które świadczy firma.
  3. Zawierając umowę o świadczenie usług, Klient zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych. Zgoda może być wycofana w każdej chwili - spowoduje to jednak, że korzystanie z usług nie będzie możliwe.
  4. Dane osobowe Użytkowników firmy są przetwarzane przez czas korzystania z usług firmy ( tożsamy z czasem trwania umowy dotyczącej świadczenia usługi przez firmę) i nie dłużej niż do dnia wycofania zgody na ich przetwarzanie.
  5. Odbiorcami danych osobowych Użytkowników są: upoważnieni pracownicy administratora oraz podmioty przetwarzające dane w jego imieniu.
  6. Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.
  7. Podanie danych jest dobrowolne, natomiast konieczne do korzystania przez Państwa z usług.
  8. W razie pytań w sprawach dotyczących danych osobowych można kontaktować się pod adresem: lublin@centrumopieki24.eu.

 

MANUS
Centrum Opieki 24
Katarzyna Wolf

© MANUS Centrum Opieki 24 - All Rights ReservedPolityka prywatności