Biuro obsługi klienta

tel.+48 533 996 682  mail. biuro@centrumopieki24.eu 
 

tel.+48 530 267 115  mail.lublin@centrumopieki24.eu

Referencje

     Z usług MANUS Centrum Opieki 24 zdecydowałem się skorzystać ze względu na gwałtownie pogarszający się stan Mamy (89 lat). Współpraca z Państwa firmą przebiegała wzorowo. Pani Katarzyna jest osobą ogromnie zaangażowaną, od samego początku czuliśmy Jej wsparcie i chęć pomocy w trudnej i nowej dla nas sytuacji. Bardzo szybko reagowała na zmieniające się warunki, proponując nowe rozwiązania i będąc z nami w ciągłym kontakcie. Zaproponowała zarówno osobę do opieki nad Mamą, kiedy ta była jeszcze w stanie chodzić, jak i kogoś, kto poradzi sobie z pacjentem leżącym.


Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam usługi MANUS Centrum Opieki 24.

Pozdrawiam, Janusz Król - Lipiec 2019

 

 

Wybierając firmę  MANUS,  kierowałam się szerokim zakresem usług, które w miarę  potrzeby planowaliśmy wybierać dla  taty. Stwierdzam, że pracownicy MANUS angażują się w swoją pracę, uwzględniając zarówno potrzeby u oczekiwania rodziny zlecającej opiekę, jak i  osoby otaczanej opieką. Kontakt z firmą był bardzo dobry, firma reagowała na moje uwagi i zgłaszane potrzeby. Opiekunka dbała o tatę także podczas jego pobytu w szpitalu.

Polecam firmę  MANUS  jako zaangażowaną w opiekę nad osobą, której potrzebne jest wsparcie w codziennych czynnościach niezależnie od tego, czy ta osoba przebywa w domu, czy w szpitalu.

A. Witek  -  Czerwiec 2019


Wybrałam firmę MANUS, bo macie Państwo czytelną stronę internetową, szeroki zakres usług. Byłam zadowolona  z kontaktu z biurem i opiekunką, który jest szybki i łatwy,  podobały mi się konkretne warunki umowy. Pani Małgorzata była punktualna i odpowiedzialnie podchodziła do opieki nad mamą. Mogłam spokojnie pozostawić mamę pod opieką. Miała podany posiłek. Kontakt z mamą był bardzo serdeczny i zawsze wiedziałam, co się działo z mamy samopoczuciem, stanem zdrowia.
Najbardziej polecam punktualność, osobisty serdeczny kontakt Pani Opiekunki oraz zaangażowanie. dobry kontakt z Biurem.

Z całą pewnością będę polecała Państwa Firmę.

K. Kmieć - Maj 2019

 

Pani Renata, delegowana do opieki nad moją 86 letnią mamą przez firmę MANUS Centrum Opieki 24 okazała się osobą pełną empatii, z ciepłym i serdecznym podejściem do podopiecznego i jego rodziny. Do jej obowiązków należało robienie zakupów, gotowanie obiadów-gotuje pysznie, częściowe sprzątanie mieszkania, prasowanie i towarzyszenie mamie w spacerach.Ze swoich obowiazków wywiązywała się  właściwie, dając  się poznać jako osoba godna zaufania, pomocna w każdej sytuacji, obowiązkowa i uczciwa. 

Mogę polecić usługi firmy MANUS oraz opiekunek, takich jak Pani Renata.

Danuta  Czyżowska - Lipiec 2018

 

Solidność i fachowość w realizacji zadań opiekuńczych nad Seniorami to, w moim odczuciu, cechy sprawnie kierowanej przez Panią Katarzynę Agencji „Manus" Centrum Opieki 24 w Lublinie.
Po ponad półrocznym korzystaniu z usług tej Firmy śmiało mogę polecić ją innym osobom potrzebującym wsparcia w sprawowaniu opieki nad swoimi bliskimi.

Jerzy Smoliński - styczeń 2018

 

Bardzo dziękuję firmie MANUS za szybkie i profesjonalne zorganizowanie opieki nad moją mamą. Pani Oksana, która się nią opiekowała, była bardzo zaangażowana i sumienna w pracy.

Mimo wielu nieprzewidzianych problemów, wykazała wiele cierpliwości, ciepła i życzliwości. Jest osobą godną zaufania i polecenia.

Sławomir Biruk - Listopad 2017

 

 

  Składam najserdeczniejsze podziękowania Pani Dyrektor Firmy MANUS Centrum Opieki 24 w Lublinie - P. Katarzynie Darwaj-Dropko, za zorganizowanie całodobowej opieki domowej - mojej Mamie -Marii.

    Pani Dyrektor, przez okres prawie roku, z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem, mimo wielu przeciwności i chwil bezradności starała się i zapewniała opiekę  Marii. Czasami w trudnych chwilach, nie szczędząc trudu ani czasu przychodziła osobiście na pełnienie dyżuru, co było dowodem Jej Wielkiego Serca oraz "miłości" do swej Podopiecznej i wykonywanej pracy.

Swoją postawą i zaangażowaniem zdobyła Ona serce Marii, oraz mój wielki szacunek, podziw i sympatię.

Joanna  Wysokińska - Listopad 2017 

 

Gorąco polecam firmę MANUS. Działa szybko, profesjonalnie, dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Z życzliwością, szczegółowo analizuje sytuację podopiecznej i dopasowuje opiekunkę (wiek, umiejętności, jej sytuację życiową) do podopiecznej tak aby nie zakłócać jej codziennego rytmu życia.
W moim przypadku, dość trudnym ponieważ moja mama licząca 93 lata była po udarze, chora na cukrzycę, serce, miała liczne złamania kręgosłupa na tle osteoporozy wymagała profesjonalnej opieki, cierpliwości oraz siły fizycznej. Rodzina nie dawała sobie już rady z całodobowym doglądaniem chorej (nocne wstawanie co godzinę, zakupy, sprzątanie, gotowanie dla cukrzyków, insulina, wizyty lekarskie, higiena, pomoc chorej wymagająca wysiłku fizycznego).
Pani Katarzyna Darwaj-Dropko prowadząca firmę MANUS osobiście sprawdzała warunki chorej i jej stan zdrowia aby prawidłowo dobrać odpowiednią opiekunkę, przyjeżdżając z Lublina do Warszawy. Jest to osoba inteligentna, wrażliwa i przewidująca . Bardzo pomogła nam w doborze opiekunki zdejmując z nas problem badania osobistej sytuacji życiowej opiekunki.
Dużą zaletą działalności firmy MANUS jest zapewnienie ciągłości opieki nad chorą. Gwarancja pobytu opiekunki bez konieczności opłacania za nią składek ZUS (robi to firma) przez cały okres zatrudnienia lub analizowania czy osoba opiekująca się chorą ma paszport, wizę w przypadku Ukrainek - daje duży komfort. W przypadku niesprawdzenia się opiekunki – w przypadku zarzutów zgłoszonych przez rodzinę podopiecznej lub to ze strony opiekunki, firma MANUS zapewnia zamianę opiekunki bez utraty ciągłości opieki nad chorym tak długo aż obydwie strony będą zadowolone ze współpracy.
Na koniec chciałam bardzo podziękować Pani Katarzynie, która potrafiła „zaczarować" mamę swoją osobowością w takim stopniu, że mama bez wątpliwości zgodziła się na opiekę z poza rodziny i zapewniła jej wewnętrzny spokój.

E. Tokarska, Warszawa - sierpień 2017

 

 Szanowna Pani!

Dzięki pomocy Opiekunek Pani ostatnie chwile ukochanej Mamy były znacznie lżejsze do zniesienia.

Pozdrawiam

Piotr Goral - Luty 2017

 

Pani Katarzyno!
     Składam podziękowania za opiekę nad moim bratem, Aleksandrem Kurlandskim (91 lat) i jego żoną Marią Anną Kurlandską (89 lat). Opieka trwała przez 7-8 miesięcy, od czerwca 2016 do stycznia 2017, przez kilkanaście godzin dziennie.

     Moim bratem i bratową opiekowały się dwie opiekunki - pani Elżbieta i pani Grażyna. Stan zdrowia mojego brata i jego żony stopniowo pogarszał się, aż do sytuacji, że oboje byli unieruchomieni w łóżkach A były też sytuacje, że chwilowo wieziono ich do szpitali. Obie opiekunki w  każdej sytuacji wykazywały się profesjonalizmem i empatią. Zajmowały się nie tylko zakupami, przygotowywaniem i podawaniem pokarmów i leków, ale też myciem, obsługą higieniczną i dbaniem o czystość mieszkania. W ostatnim okresie życia obu małżonków opiekunki były postrzegane przez moich krewnych, jako najbliższe im osoby. Muszę dodać, że mój brat i jego żona odeszli z powodu chorób, ale w tych ostatnich chwilach, a także po ich śmierci, opiekunki wykazywały się wyjątkową życzliwością i kulturą w stosunku do nich oraz do rodziny zmarłych.

     Jestem bardzo zadowolony ze świadczonej opieki oraz pracy obu opiekunek. Szczególnie Pani Elżbieta jest osobą, której w pełni można zaufać pod każdym względem.

Tomasz Krzywicki - Styczeń 2017

 

 Współpraca z Pani biurem przebiegała wzorowo.
Pani Barbara jest osobą kulturalną, na poziomie i uczciwą. Jest typem wzorowej, "wymagającej nauczycielki". Jest bardzo odpowiedzialnym opiekunem dla osoby trochę samodzielnej, nie wymagającwej opieki na poziomie pielęgniarskim. Jest na pewno osobą godną polecenia.
Ukłony
M. Wierzbicka - Poznań,  Grudzień 2016

 

    Z góry chciałam podziękować firmie MANUS Centrum Opieki 24 za polecenie mi do opieki nad mamą opiekunki - Pani Mariny.
Pani Marina wykazała się od pierwszej chwili pobytu w moim domu szczególną uważnością i wrażliwością w stosunku do mojej 89-letniej mamy. Ciepło i empatia jakie okazywała sprzyjało miłej atmosferze pomimo trudnej pracy.
Ponadto Pani Marina wykazała się zaskakującą dokładnością podczas wykonywania swoich obowiązków. Jej sumienność i jednocześnie życzliwość bardzo mnie ujęły. We wszystkim sumienna i bardzo serdeczna znająca swoje miejsce w domu pacjenta.
        Polecam  firmę  MANUS  Centrum Opieki 24 i opiekunkę Panią Marinę pod każdym względem. Jej fachowość i podejście do starszej osoby, która wymaga pomocy ale także uszanowania jej człowieczeństwa w tak trudnej sytuacji dla chorego jak i rodziny jest na najwyższym poziomie.
Gratuluje takiej pracownicy firmie i z czystym sumieniem polecam każdej rodzinie, która szuka fachowej opiekunki a także życzliwej osoby, która wykonuję swoją pracę z sercem.

Pozdrawiam,
Jolanta Michalak - Grudzień 2016

 

      Pomimo że – ze względów losowych – mój kontakt z firmą Manus Centrum Opieki 24 był stosunkowo krótki, to i tak pozostaję pod wrażeniem kulturalnego, profesjonalnego podejścia, z jakim się tu spotkałam. Czułam pomoc, wsparcie i, w pewnym sensie, opiekę nawet jeszcze przed podjęciem właściwej współpracy. Niestety, mój tato nie skorzysta już z usług żadnego opiekuna, ale chcę przynajmniej wyrazić wdzięczność za doznaną życzliwość. Dziękuję, pani Katarzyno!

Dorota Niczyporuk - Pażdziernik 2016

 

       Jestem bardzo zadowolona z usług firmy MANUS Centrum Opieki 24 w Lublinie. Firma w pełni profesjonalnie spełniła wszystkie oczekiwania, dbając o dobre samopoczucie podopiecznego, jak i jego rodziny i przyjaciół.
Opiekunowie byli solidni, punktualni i dobrze przygotowani do wypełniania obowiązków, oraz, co szczególnie istotne życzliwi, empatyczni i cierpliwi.

      Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach, szczerze polecam każdemu, kto nie jest w stanie samemu sprostać z konieczności opieki nad bliską osobą.

Joanna Wawiórka-Kamieniecka - Sierpień 2016

 

      Wybrałam MANUS Centrum Opieki 24 przypadkowo- była to pierwsza oferta w internecie, na którą trafiłam i w desperacji- bo pilnie szukałam opiekunki do niepełnosprawnej siostry. Opieka miała być okresowa ze względu na zaistniałą sytuację rodzinną.

       Opiekunkę, która do nas trafiła- Panią Mariolę oceniam bardzo wysoko. Jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo zaangażówana, opiekuńcza i energiczna. Moja Siostra bardzo ją polubiła, Dla mnie istotne jest też, z uwagi na moją pracę- punktualność Pani Marioli.

       Uważam, że MANUS Centrum Opieki 24 prowadzi działalność profesjonalnie i na wysokim poziomie. Na pewno będę polecać Państwa usługi - wszystkim potrzebującym i w razie konieczności zwrócę się do Państwa.

Bożena Maleszyk - Kwiecień 2016

 

         Z usług firmy MANUS Centrum Opieki24 korzystałam od 02.11.2015 do 31.01.2016 w związku z opieką nad dziadkami. Bardzo ceniłam kontakt z Panią Właścicielką ze względu na jej wysoką kulturę osobistą i serdeczne podejście do klientów. Otwartość na potrzeby starszych osób była niezwykle pomocna w trakcie planowania opieki nad dziadkami, a dostępność i sposób kontaktu pozwolił na bieżąco zapewnić mi doskonałą organizację ich dnia codziennego i potrzeb.

          Pani Grażyna zatrudniona przez firmę zawsze rzetelnie i zadowalająco wykonywała wszelkie powierzone jej zadania. Wykazała się punktualnością i inicjatywą w podejmowaniu decyzji odnoszących się do potrzeb i zdrowia podopiecznych. Nawiązała serdeczną relację z dziadkami i innymi członkami rodziny. Jej obecność zapewniła dziadkom poczucie bezpieczeństwa i dobry nastrój, a resztę rodziny utwierdziła w przekonaniu, że dziadkowie są w dobrych i uczciwych rękach.

    Anna Biała - Styczeń 2016

 

      Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez firmę MANUS Centrum Opieki24. Opiekę nad moim mężem Zygfrydem sprawował Pan Piotr, zatrudniony przez firmę, który wykonywał swoje obowiązki bardzo rzetelnie, ma podejście do pracy z pacjentami leżącymi, jest bardzo cierpliwy i spokojny, gdy wykonuje swoje obowiązki. Jest profesjonalistą w swoim zawodzie godnym polecenia. Z pełnym przekonaniem polecam  usługi firmy MANUS Centrum Opieki 24

     M. Borzęcka - Grudzień 2015

© MANUS Centrum Opieki 24 - All Rights ReservedPolityka prywatności