Biuro Obsługi Klienta

tel.+48 530 267 115  mail.lublin@centrumopieki24.eu Opika24.pl - Центр опіки 24 в Любліні

Referencje

Dziekuję za dotychczasową opiekę. Będę polecać Państwa firmę znajomym.

Barbara G. - luty 2024


 

 

Bardzo dziękujemy za opiekę, życzliwość i za to, że zawsze mogliśmy na Państwa liczyć.

Krystyna W. i Wojciech G. (Warszawa) - październik 2023

 


 

O firmie Manus Centrum Opieki 24 dowiedziałam się od sąsiadki, która korzysta z jej usług. Pilnie poszukiwałam opieki do męża. Co prawda znalazłam kontakt do kilku firm, ale tylko tutaj zostałam potraktowana poważnie. Potrzebowałam zorganizować opiekę w ciągu 3 dni, ponieważ mąż miał zostać wypisany ze szpitala. Trafiłam na okres, kiedy w Manus Centrum Opieki 24 nie było żadnej wolnej opiekunki, co aktualnie mnie nie dziwi, gdyż usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, więc klientów zapewne jest sporo. Jednak dla p. Katarzyny brak wolnych opiekunek nie był problemem. Zaproponowano mi zrekrutowanie nowej opiekunki, która będzie w pełni dyspozycyjna dla mojego męża. Na następny dzień otrzymałam informację, że p. Teresa jest gotowa zaopiekować się moim mężem. 

Przy wypisie ze szpitala, lekarz prowadzący mojego męża kazał mi się przygotować na najgorsze, gdyż stan zdrowia mojego męża był ciężki. Przez cały okres opieki nad mężem p. Teresa była wsparciem również dla mnie. Jako doświadczona opiekunka widziała, że mąż powoli odchodzi i próbowała mnie do tego przygotować. Mimo, że p. Teresa przychodziła do nas zaledwie kilka dni, z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to opiekunka z powołania.

Ewa K. - wrzesień 2023

 


 

Nastaje taki moment w życiu człowieka, że musi korzystać z usług, o których nie miał pojęcia, że istnieją. Kiedy zachorował mój Tato wiedziałam, że kiedyś choroba zwycięży. Niestety nie przewidziałam, że tak szybko to nastąpi. W ostatnich miesiącach szukaliśmy pomocy w różnych instytucjach, nie ukrywam, że głównie refundowanych. Niestety wszędzie napotykałam opór i brak szybkiej reakcji, a czas nas gonił nieubłagalnie. Słyszałam tylko, że brak jest osób do pomocy przy opiece nad Tatą. Kiedy moja Mama zadzwoniła do Państwa, nie usłyszała odmowy. Została od razu objęta opieką oraz informacją, że nie zostanie z tym wszystkim sama. Po kontakcie z Państwem, bez problemu i bez żadnych komplikacji dokonałam niezbędnych formalności. Pomoc w postaci wspaniałego Pana Marka była od razu. Wyrozumiałość i cierpliwość z Państwa strony jest bezcenna. Dla osób dotkniętych chorobą członka rodziny to coś bardzo potrzebnego. Prosta procedura podpisania umowy bez potrzeby jeżdżenia do placówki. W takich sytuacjach, gdzie mobilność jest ograniczona to bezcenna pomoc. Szybkość reakcji, Pan Marek zjawił się u mojego Taty na drugi dzień od telefonu do Państwa.
Nie poznałam Pana Marka osobiście, ale z opowiadań Mamy wiem, że jest bardzo spokojnym i opanowanym człowiekiem. Ma w sobie dużo wyrozumiałości i troski. Zapewnił Tacie w ostatnich dniach życia opiekę z poszanowaniem godności, za co serdecznie dziękuję.
Moja rekomendacja dla Państwa usług, to mała kropelka w tym, co Państwo robią dla osób, które potrzebują takiej pomocy. Dziękuję za wszystko. Przykro mi, że nie trafiłam wcześniej na Państwa i że naszą współpracę zakończyła przedwczesna śmierć Taty.
Dziękuję również za wyrozumiałość i cierpliwość oraz za uczciwość .
Jeśli będę miała okazje przekazać komuś, gdzie szukać pomocy, na pewno polecę Państwa z całego serca.

Paulina Lis-Stypuła - sierpień 2023

 


 

Do podjęcia współpracy z Centrum Opieki Manus skłoniła mnie potrzeba zapewnienia rzetelnej i stałej opieki nad moją Mamą.
Pracownicy firmy sprawowali nad nią kompleksową opiekę przez ponad rok. Szczególnie uwagę chciałbym zwrócić na komunikatywność, empatię i profesjonalizm Pani koordynator Katarzyny Wolf, która niejednokrotnie w trudnych sytuacjach zawsze stawała na wysokości zadania i potrafiła zapewnić należytą opiekę. Ponadto chciałbym wskazać jedną wielu z opiekunek, które zajmowały się moją Mamą to Pani Alona Vitiuk - osoba bardzo sumienna, kulturalna, godna zaufania i bardzo rzetelnie wykonująca swoje obowiązki.
W mojej ocenie usługi świadczone przez firmę Manus są jak najbardziej warte polecenia.

Jeszcze raz bardzo dziękuję Paniom za współpracę

Z poważaniem

Marek Pulikowski - wrzesień 2022

 


 

Wyrażam wysoką opinię o poziomie świadczenia przez firmę MANUS Centrum Opieki 24 Katarzyna Darwaj-Dropko usług opiekuńczych. Profesjonalizm i rzetelność były widoczne codziennie w okresie świadczenia usług. Dziękujemy bardzo w imieniu swoim i Mamy.

Z poważaniem
Agnieszka Komar-Morawska - grudzień 2021

 


 

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim opiekunkom skierowanym przez agencję Manus do opieki nad moimi rodzicami. Na szczególne podziękowanie zasługuje szefowa Agencji Pani Katarzyna Darwaj Dropko. Nie sposób opisać słowami poświęcenia i pomocy jakiej udzielała przy rozwiązywaniu pojawiających się trudności i codziennych kłopotów trapiących jej wiekowych podopiecznych. Osobisty przyjazd i stały kontakt telefoniczny z opiekunkami wpływały bardzo korzystnie na kondycję psychiczną moich wiekowych rodziców, ułatwiając im bardzo codzienne życie.

Nie bez znaczenia jest także i to, że współpracę z Agencją Manus rozpoczęliśmy w bardzo trudnym czasie pierwszej fali epidemii COVID-19 gdy inne agencje do których wcześniej zwracaliśmy się z prośbą o pomoc, z miejsca odmawiały. Pani Katarzyna zaś w ciągu kilku godzin była w stanie znaleźć kompetentną opiekunkę, spełniająca wszystkie obowiązujące w tym momencie normy sanitarne. Mieliśmy także możliwość przekonania się, że wszelkie formalności związane z zatrudnieniem opiekunek są przeprowadzane wzorowo.
Gorąco polecam usługi Agencji Manus jako spełniające najwyższe standardy opieki nad seniorami niejednokrotnie znacznie wykraczające po za ustalone w umowie ramy.

W mieniu dobrze zaopiekowanych rodziców oraz swoim własnym

Leszek Jonkajtys - listopad 2021


 

Firma MANUS została mi polecona przez znajomych, ale jestem bardzo zadowolony z pracy opiekunki Pani Iwony. W wykonywaniu swoich zadań była bardzo punktualna i dyspozycyjna, w pełni polecam usługi firmy MANUS.

Z poważaniem

Janusz Zakrzewski - pażdziernik  2021

 


 

Wybierając firmę do opieki nad bliską mi osobą kierowałam się dobrymi opiniami, które słyszałam. Zdecydowałam się na pomoc Manus Centrum Opieki 24 z uwagi na bogatą ofertę usług świadczonych przez osoby tam zatrudnione i możliwość indywidualnego ich doboru.
Firma oferowała pomoc dobraną do aktualnych potrzeb i wymagań.
Praca opiekunki - pani Joanny przy chorej osobie była fachowa i realizowana sumiennie, w sposób delikatny, umiejętny i dostosowany do wymagań pacjentki.
Pani Joanna z dużym zaangażowaniem podchodziła do wszystkich zadań. Nie tylko skupiała się opiece pielęgnacyjnej nad chorą, ale także była dla niej wsparciem przez rozmowy. Informowała rodzinę na bieżąco o stanie zdrowia i tym, co działo się w ciągu dnia z podopieczną.
Firma zapewniła usługi profesjonalnej opiekunki, osoby kontaktowej, umiejącej współpracować z chorym i jego otoczeniem.
Poleciłabym firmę i jej personel, jako godny zaufania, profesjonalny i empatyczny.

Z poważaniem

Janina Weinper - sierpień 2021

 


 

Firmę MANUS  Centum Opieki wybraliśmy opierając się na  opiniach  osób, które  korzystały z usług  firmy. Usługi  świadczone przez  firmę MANUS pozwoliły nam zapewnić  niezbędną opiekę nad bezradną samotną  94-letnią ciocią, i jesteśmy zadowoleni z  pracy  opiekunek.  W  pracy z  firmą MANUS najbradziej odpowiadała  nam szybkość  reakcji w rozpoczęciu czynności  opekuńczych. Nasze doświadczenie we współracy z firmą MANUS pozwala nam polecić  uslugi opiekuncze nad osobą wymagającą pomocy w trudnej sytuacji,szczególnie jeśli  jest  to osoba w podeszłym wieku.

Barbara i Zbigniew Bednarczukowie- Styczeń  2021 

 


 

Rekomenduję z serca  Panią  Alonę  Vitiuk, jako opiekunkę,  Wiele miesięcy spędziła z moją mamą. Potrafiła w ciepły sposób wprowadzić  reżim, który  polegał na rytmie dnia,  Naprawdę jes to bardzo potrzebne osobie chorej,  daje poczuie stałości i bezpieczeństwa,  Pani  Alona potrafiła mamę uspokajać,  Przy niej mama się  uśmiechała .Mama była zadbana, nakarmiona, czysta i spokojna.  Co przy chorobie  mamy było bardzo trudne. Alona Vitiuk jest osobą  ciepłą, zaradną, spokojną. Angazuje się w to co robi.  Zależy jej na  dobru podopiecznego.  Przy tym jest delikatna i daje wsparcie psychiczne choremu, Ciesże się  że to z  nią mama spędziła ostatnie miesiaće swojego życia,  

Dziekuję  firmie MANUS,  że  znalazła taką opiekunkę, z którą  mama spędziła ostanie miesiace swojego zycia w godności, zadbana z serdeczną osobą u boku. 

Dorota Brajerska - listopad 2020

 


 

Chciałbym podziękować za świadczone usługi. Dzięki zawarciu współpracy ostatni rok życia mojej mamy były z pewnością łatwiejsze, a dla mnie stanowił podstawę do zabezpieczenie mojej mamie bezpieczeństwa i niezbędnej opieki.

Specjalnie chciałbym podziękować Pani Iwonie, która opiekowała się mamą w bardzo mądry sposób, z wyczuciem najistotniejszych spraw, okazując jej wiele ciepła i zrozumienia. Pani Iwona potrafi wsłuchiwać się w niuanse potrzeb i w bardzo konsekwentny sposób realizuje wszystkie ustalenia wkładając w to nie tylko zaangażowanie, ale także pokazywała prawdziwe ludzkie uczucia w stosunku do podopiecznej.

Pani Iwono – bardzo, bardzo dziękuję.

Przemysław Wójcik - lipiec 2020

 


 

Z opieki nad Mamą, oferowanej przez firmę CentrumOpieki24, korzystałem blisko rok. W tym czasie moja Mama z osoby z ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji, stała się osobą wymagającą stałej, specjalistycznej opieki. Jej stan zdrowia pogorszył się na tyle, że wymagała, całodobowej opieki, karmienia, codziennej pielęgnacji i wykonywania czynności higienicznych. Firma zareagowała elastycznie, powiększając zakres świadczonych usług. W sytuacji kryzysowej, kiedy wybuchła epidemia COVID i obecność opiekunek ze wschodu była zagrożona, zapewniła ciągłość opieki nad moją Mamą. Opieka była profesjonalna, spełniała moje oczekiwania i co najważniejsze była ciągła, mimo pojawiających się utrudnień. Szefowa firmy była ze mną w stałym kontakcie i mogłem być pewien, że opieka nad Mamą będzie sprawowana w sposób nieprzerwany.
Polecam usługi firmy wszystkim osobom, które potrzebują fachowej opieki nad bliskimi.


Grzegorz Duszyński - lipiec  2020

 


 

 

Uslugi firmy  MANUS  Centrum Opieki  24 zarekomendowala mi dr. Martaszek - Lekarka Pierwszego Kontaktu.
Po bardzo rzeczowej i serdecznej rozmowie z Panią Katarzyną  Darwaj-Dropko postanowilam skorzystac z pomocy tego biura.
Pani Katarzyna zaproponowala opiekunkę, której  troskliwosc, pracowitosc, pozytywne nastawienie do różnych trudnosci wprawilo mnie w niemale zdumienie. Mama była bardzo zadowolona z wyboru  opiekunki  przez Panią  Katazynę i  wykonywala wszystkie jej polecenia bez slowa protestu. Zjadala ze smakiem przygotowane posilki .
Mieszkanie bylo czysciutkie i pachnace.
Dziekuję Bogu ze spotkalam takich ludzi

Z serca polecam to biuro.

Elzbieta Chomczynska - grudzień 2019

 


 

Z uwagi na trudną sytuację życiową (ciężko chora mama w podeszłym wieku) musiałem skorzystać z profesjonalnej pomocy. Dzięki informacji uzyskanej od  pielęgniarki społecznej w PSK-4  przy ulicy Jaczewskiego w  Lublinie dowiedziałem sie o firmie MANUS Centrum Opieki24 śwaidczącej usługi całodobowej opieki nad seniorami, również  w miejscu zamieszkania.  Pracownicy firmy pomogli mi przede wszystkim w opiece nad moją ciężko chorą  matką ( podczas jej pobytu w szpitalu oraz we własnym domu ) ponieważ  nie mogłem się nią zajmować codziennie z uwagi na swoje obowiązki. Osoby sprawujące opiekę cechowały się  profesjonalizmem, zaangażowaniem, obowiązkowością  i  uczciwością. Chciałbym także wspomnieć o  uprzejmości, życzliwości i otwartosci pracowników firmy na  kontakt ze mną we  wszystkich sprawach związanych z opieką.

Polecam tę  firmę, przede wszystkim ze względu na wcześniej  wymienione aspekty (profesjonalizm, życzliwość dla klienta oraz  uczciwość). Z pewnością takie uslugi są bardzo potrzebne współcześnie, ponieważ rośnie liczba osób potrzebujących takiej specyficznej pomocy.

Z poważaniem

Piotr Gindrich - pażdzernik 2019

 


 

Wybrałam MANUS CENTRUM OPIEKI 24 z pośród innych ofert, które znalazłam w internecie, ponieważ informacje podane na Państwa stronie były jasne i czytelne, a zakres proponowanych usług opiekuńczych szeroki i konkretny. Nagła sytuacja życiowa zmusiła mnie do zorganizowania z dnia na dzień okresowej opieki dla mojej Mamy. Byłam zadowolona z łatwego i szybkiego kontaktu z Państwa Firmą oraz z jakości oferowanych usług. Panie opiekunki spełniły moje oczekiwania. To osoby życzliwe, sympatyczne, profesjonalnie wykonujące swoją pracę.Uważam, że w tym dosyć krótkim okresie współpracy najważniejsze było zrozumienie, serdeczny kontakt i chęć niesienia pomocy zarówno ze strony Firmy jak i Opiekunek.
Mogę polecić Państwa Firmę jako godną zaufania.

Z poważaniem
Grażyna Majchrzak- Październik 2019

 


 

Z usług MANUS Centrum Opieki 24 zdecydowałem się skorzystać ze względu na gwałtownie pogarszający się stan Mamy (89 lat). Współpraca z Państwa firmą przebiegała wzorowo. Pani Katarzyna jest osobą ogromnie zaangażowaną, od samego początku czuliśmy Jej wsparcie i chęć pomocy w trudnej i nowej dla nas sytuacji. Bardzo szybko reagowała na zmieniające się warunki, proponując nowe rozwiązania i będąc z nami w ciągłym kontakcie. Zaproponowała zarówno osobę do opieki nad Mamą, kiedy ta była jeszcze w stanie chodzić, jak i kogoś, kto poradzi sobie z pacjentem leżącym.


Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam usługi MANUS Centrum Opieki 24.

Pozdrawiam, Janusz Król - Lipiec 2019

 


 

 Wybierając firmę  MANUS,  kierowałam się szerokim zakresem usług, które w miarę  potrzeby planowaliśmy wybierać dla  taty. Stwierdzam, że pracownicy MANUS angażują się w swoją pracę, uwzględniając zarówno potrzeby u oczekiwania rodziny zlecającej opiekę, jak i  osoby otaczanej opieką. Kontakt z firmą był bardzo dobry, firma reagowała na moje uwagi i zgłaszane potrzeby. Opiekunka dbała o tatę także podczas jego pobytu w szpitalu.

Polecam firmę  MANUS  jako zaangażowaną w opiekę nad osobą, której potrzebne jest wsparcie w codziennych czynnościach niezależnie od tego, czy ta osoba przebywa w domu, czy w szpitalu.

A. Witek  -  Czerwiec 2019

 


Wybrałam firmę MANUS, bo macie Państwo czytelną stronę internetową, szeroki zakres usług. Byłam zadowolona  z kontaktu z biurem i opiekunką, który jest szybki i łatwy,  podobały mi się konkretne warunki umowy. Pani Małgorzata była punktualna i odpowiedzialnie podchodziła do opieki nad mamą. Mogłam spokojnie pozostawić mamę pod opieką. Miała podany posiłek. Kontakt z mamą był bardzo serdeczny i zawsze wiedziałam, co się działo z mamy samopoczuciem, stanem zdrowia.
Najbardziej polecam punktualność, osobisty serdeczny kontakt Pani Opiekunki oraz zaangażowanie. dobry kontakt z Biurem.

Z całą pewnością będę polecała Państwa Firmę.

K. Kmieć - Maj 2019

 


 

Pani Renata, delegowana do opieki nad moją 86 letnią mamą przez firmę MANUS Centrum Opieki 24 okazała się osobą pełną empatii, z ciepłym i serdecznym podejściem do podopiecznego i jego rodziny. Do jej obowiązków należało robienie zakupów, gotowanie obiadów-gotuje pysznie, częściowe sprzątanie mieszkania, prasowanie i towarzyszenie mamie w spacerach.Ze swoich obowiazków wywiązywała się  właściwie, dając  się poznać jako osoba godna zaufania, pomocna w każdej sytuacji, obowiązkowa i uczciwa. 

Mogę polecić usługi firmy MANUS oraz opiekunek, takich jak Pani Renata.

Danuta  Czyżowska - Lipiec 2018

 


 

Solidność i fachowość w realizacji zadań opiekuńczych nad Seniorami to, w moim odczuciu, cechy sprawnie kierowanej przez Panią Katarzynę Agencji „Manus" Centrum Opieki 24 w Lublinie.
Po ponad półrocznym korzystaniu z usług tej Firmy śmiało mogę polecić ją innym osobom potrzebującym wsparcia w sprawowaniu opieki nad swoimi bliskimi.

Jerzy Smoliński - styczeń 2018

 


 

Bardzo dziękuję firmie MANUS za szybkie i profesjonalne zorganizowanie opieki nad moją mamą. Pani Oksana, która się nią opiekowała, była bardzo zaangażowana i sumienna w pracy.

Mimo wielu nieprzewidzianych problemów, wykazała wiele cierpliwości, ciepła i życzliwości. Jest osobą godną zaufania i polecenia.

Sławomir Biruk - Listopad 2017

 


 

Składam najserdeczniejsze podziękowania Pani Dyrektor Firmy MANUS Centrum Opieki 24 w Lublinie - P. Katarzynie Darwaj-Dropko, za zorganizowanie całodobowej opieki domowej - mojej Mamie -Marii.

Pani Dyrektor, przez okres prawie roku, z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem, mimo wielu przeciwności i chwil bezradności starała się i zapewniała opiekę  Marii. Czasami w trudnych chwilach, nie szczędząc trudu ani czasu przychodziła osobiście na pełnienie dyżuru, co było dowodem Jej Wielkiego Serca oraz "miłości" do swej Podopiecznej i wykonywanej pracy.

Swoją postawą i zaangażowaniem zdobyła Ona serce Marii, oraz mój wielki szacunek, podziw i sympatię.

Joanna  Wysokińska - Listopad 2017 

 


 

Gorąco polecam firmę MANUS. Działa szybko, profesjonalnie, dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Z życzliwością, szczegółowo analizuje sytuację podopiecznej i dopasowuje opiekunkę (wiek, umiejętności, jej sytuację życiową) do podopiecznej tak aby nie zakłócać jej codziennego rytmu życia.
W moim przypadku, dość trudnym ponieważ moja mama licząca 93 lata była po udarze, chora na cukrzycę, serce, miała liczne złamania kręgosłupa na tle osteoporozy wymagała profesjonalnej opieki, cierpliwości oraz siły fizycznej. Rodzina nie dawała sobie już rady z całodobowym doglądaniem chorej (nocne wstawanie co godzinę, zakupy, sprzątanie, gotowanie dla cukrzyków, insulina, wizyty lekarskie, higiena, pomoc chorej wymagająca wysiłku fizycznego).
Pani Katarzyna Darwaj-Dropko prowadząca firmę MANUS osobiście sprawdzała warunki chorej i jej stan zdrowia aby prawidłowo dobrać odpowiednią opiekunkę, przyjeżdżając z Lublina do Warszawy. Jest to osoba inteligentna, wrażliwa i przewidująca . Bardzo pomogła nam w doborze opiekunki zdejmując z nas problem badania osobistej sytuacji życiowej opiekunki.
Dużą zaletą działalności firmy MANUS jest zapewnienie ciągłości opieki nad chorą. Gwarancja pobytu opiekunki bez konieczności opłacania za nią składek ZUS (robi to firma) przez cały okres zatrudnienia lub analizowania czy osoba opiekująca się chorą ma paszport, wizę w przypadku Ukrainek - daje duży komfort. W przypadku niesprawdzenia się opiekunki – w przypadku zarzutów zgłoszonych przez rodzinę podopiecznej lub to ze strony opiekunki, firma MANUS zapewnia zamianę opiekunki bez utraty ciągłości opieki nad chorym tak długo aż obydwie strony będą zadowolone ze współpracy.
Na koniec chciałam bardzo podziękować Pani Katarzynie, która potrafiła „zaczarować" mamę swoją osobowością w takim stopniu, że mama bez wątpliwości zgodziła się na opiekę z poza rodziny i zapewniła jej wewnętrzny spokój.

E. Tokarska, Warszawa - sierpień 2017

 


 

Szanowna Pani!

Dzięki pomocy Opiekunek Pani ostatnie chwile ukochanej Mamy były znacznie lżejsze do zniesienia.

Pozdrawiam

Piotr Goral - Luty 2017

 


 

Pani Katarzyno!
     Składam podziękowania za opiekę nad moim bratem, Aleksandrem Kurlandskim (91 lat) i jego żoną Marią Anną Kurlandską (89 lat). Opieka trwała przez 7-8 miesięcy, od czerwca 2016 do stycznia 2017, przez kilkanaście godzin dziennie.

     Moim bratem i bratową opiekowały się dwie opiekunki - pani Elżbieta i pani Grażyna. Stan zdrowia mojego brata i jego żony stopniowo pogarszał się, aż do sytuacji, że oboje byli unieruchomieni w łóżkach A były też sytuacje, że chwilowo wieziono ich do szpitali. Obie opiekunki w  każdej sytuacji wykazywały się profesjonalizmem i empatią. Zajmowały się nie tylko zakupami, przygotowywaniem i podawaniem pokarmów i leków, ale też myciem, obsługą higieniczną i dbaniem o czystość mieszkania. W ostatnim okresie życia obu małżonków opiekunki były postrzegane przez moich krewnych, jako najbliższe im osoby. Muszę dodać, że mój brat i jego żona odeszli z powodu chorób, ale w tych ostatnich chwilach, a także po ich śmierci, opiekunki wykazywały się wyjątkową życzliwością i kulturą w stosunku do nich oraz do rodziny zmarłych.

     Jestem bardzo zadowolony ze świadczonej opieki oraz pracy obu opiekunek. Szczególnie Pani Elżbieta jest osobą, której w pełni można zaufać pod każdym względem.

Tomasz Krzywicki - Styczeń 2017

 


 

Współpraca z Pani biurem przebiegała wzorowo.
Pani Barbara jest osobą kulturalną, na poziomie i uczciwą. Jest typem wzorowej, "wymagającej nauczycielki". Jest bardzo odpowiedzialnym opiekunem dla osoby trochę samodzielnej, nie wymagającwej opieki na poziomie pielęgniarskim. Jest na pewno osobą godną polecenia.
Ukłony
M. Wierzbicka - Poznań,  Grudzień 2016

 


 

    Z góry chciałam podziękować firmie MANUS Centrum Opieki 24 za polecenie mi do opieki nad mamą opiekunki - Pani Mariny.
Pani Marina wykazała się od pierwszej chwili pobytu w moim domu szczególną uważnością i wrażliwością w stosunku do mojej 89-letniej mamy. Ciepło i empatia jakie okazywała sprzyjało miłej atmosferze pomimo trudnej pracy.
Ponadto Pani Marina wykazała się zaskakującą dokładnością podczas wykonywania swoich obowiązków. Jej sumienność i jednocześnie życzliwość bardzo mnie ujęły. We wszystkim sumienna i bardzo serdeczna znająca swoje miejsce w domu pacjenta.
        Polecam  firmę  MANUS  Centrum Opieki 24 i opiekunkę Panią Marinę pod każdym względem. Jej fachowość i podejście do starszej osoby, która wymaga pomocy ale także uszanowania jej człowieczeństwa w tak trudnej sytuacji dla chorego jak i rodziny jest na najwyższym poziomie.
Gratuluje takiej pracownicy firmie i z czystym sumieniem polecam każdej rodzinie, która szuka fachowej opiekunki a także życzliwej osoby, która wykonuję swoją pracę z sercem.

Pozdrawiam,
Jolanta Michalak - Grudzień 2016

 


 

      Pomimo że – ze względów losowych – mój kontakt z firmą Manus Centrum Opieki 24 był stosunkowo krótki, to i tak pozostaję pod wrażeniem kulturalnego, profesjonalnego podejścia, z jakim się tu spotkałam. Czułam pomoc, wsparcie i, w pewnym sensie, opiekę nawet jeszcze przed podjęciem właściwej współpracy. Niestety, mój tato nie skorzysta już z usług żadnego opiekuna, ale chcę przynajmniej wyrazić wdzięczność za doznaną życzliwość. Dziękuję, pani Katarzyno!

Dorota Niczyporuk - Pażdziernik 2016


 

       Jestem bardzo zadowolona z usług firmy MANUS Centrum Opieki 24 w Lublinie. Firma w pełni profesjonalnie spełniła wszystkie oczekiwania, dbając o dobre samopoczucie podopiecznego, jak i jego rodziny i przyjaciół.
Opiekunowie byli solidni, punktualni i dobrze przygotowani do wypełniania obowiązków, oraz, co szczególnie istotne życzliwi, empatyczni i cierpliwi.

      Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach, szczerze polecam każdemu, kto nie jest w stanie samemu sprostać z konieczności opieki nad bliską osobą.

Joanna Wawiórka-Kamieniecka - Sierpień 2016

 


 

      Wybrałam MANUS Centrum Opieki 24 przypadkowo- była to pierwsza oferta w internecie, na którą trafiłam i w desperacji- bo pilnie szukałam opiekunki do niepełnosprawnej siostry. Opieka miała być okresowa ze względu na zaistniałą sytuację rodzinną.

       Opiekunkę, która do nas trafiła- Panią Mariolę oceniam bardzo wysoko. Jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo zaangażówana, opiekuńcza i energiczna. Moja Siostra bardzo ją polubiła, Dla mnie istotne jest też, z uwagi na moją pracę- punktualność Pani Marioli.

       Uważam, że MANUS Centrum Opieki 24 prowadzi działalność profesjonalnie i na wysokim poziomie. Na pewno będę polecać Państwa usługi - wszystkim potrzebującym i w razie konieczności zwrócę się do Państwa.

Bożena Maleszyk - Kwiecień 2016

 


 

         Z usług firmy MANUS Centrum Opieki24 korzystałam od 02.11.2015 do 31.01.2016 w związku z opieką nad dziadkami. Bardzo ceniłam kontakt z Panią Właścicielką ze względu na jej wysoką kulturę osobistą i serdeczne podejście do klientów. Otwartość na potrzeby starszych osób była niezwykle pomocna w trakcie planowania opieki nad dziadkami, a dostępność i sposób kontaktu pozwolił na bieżąco zapewnić mi doskonałą organizację ich dnia codziennego i potrzeb.

          Pani Grażyna zatrudniona przez firmę zawsze rzetelnie i zadowalająco wykonywała wszelkie powierzone jej zadania. Wykazała się punktualnością i inicjatywą w podejmowaniu decyzji odnoszących się do potrzeb i zdrowia podopiecznych. Nawiązała serdeczną relację z dziadkami i innymi członkami rodziny. Jej obecność zapewniła dziadkom poczucie bezpieczeństwa i dobry nastrój, a resztę rodziny utwierdziła w przekonaniu, że dziadkowie są w dobrych i uczciwych rękach.

    Anna Biała - Styczeń 2016

 


 

      Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez firmę MANUS Centrum Opieki24. Opiekę nad moim mężem Zygfrydem sprawował Pan Piotr, zatrudniony przez firmę, który wykonywał swoje obowiązki bardzo rzetelnie, ma podejście do pracy z pacjentami leżącymi, jest bardzo cierpliwy i spokojny, gdy wykonuje swoje obowiązki. Jest profesjonalistą w swoim zawodzie godnym polecenia. Z pełnym przekonaniem polecam  usługi firmy MANUS Centrum Opieki 24

     M. Borzęcka - Grudzień 2015

© MANUS Centrum Opieki 24 - All Rights ReservedPolityka prywatności